PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1041}

Ben Hur

Ben-Hur
7,7 33 717
ocen
7,7 10 1 33717
7,1 10
ocen krytyków
Ben Hur
powrót do forum filmu Ben Hur

Niedawno miał jakieś 8,63 i był około 20 miejsca w Top100, a teraz ma jedynie 8,20 i 510 miejsce. Pewnie jakieś trolle powystawiały jedynki i dlatego tak się stało.

A co do filmu to jest absolutnie znakomity. Jeden z najwybitniejszych w historii kina.

ocenił(a) film na 10
robert2207

właśnie! co do tych trolli to pospychali z TOP100 nie tylko Ben Hura, ale
także m.in. 2001: Odyseję kosmiczną i wiele wiele innych arcydzieł... aż
krew zalewa...

ocenił(a) film na 10
Geralt16

to wszystko przez te beznadziejne pseudo seriale amerykanski i nie tylko których jest jak psów , a dzieci neostrady głosują masowa na 10 no z tąd ten rezultad

ocenił(a) film na 10
konrii_2

i przy okazji oceniają arcydzieła na 1, żeby ich ulubione filmy mogły się
pchnąć na szczyt szybciej...
Tak jak to było niedawno z fanami anime, którzy przyczynili się do masowego
wysokiego skoku tychże filmów w rankingu... żal i tylko im współczuć...

Geralt16

Tak to prawda, ale najgorsze jest w tym wszystkim to, że swoimi wypowiedziami dodajecie im tylko animuszu i utwierdzacie ich w przekonaniu że robią dobrze. Nie ma skutecznej broni żeby ich zwalczać takie bestialskie prawo filmwebu. Każdy ma prawo zagłosować na co i jak wysoko chce niezależnie od wieku i filmowej wiedzy.

ocenił(a) film na 10
robert2207

Niestety, ale poziom kina jak i jego odbiorców spada w zatrważającym tępie, więc nie ma co się dziwić ocenie.

ocenił(a) film na 6
robert2207

film klasyczne, ale trzeba jeszcze lubić ten gatunek, wg mnie film się zestarzał...

ocenił(a) film na 7
Pani_Blue

Troche napewno ale jak dla mnie na dobre 7 zasługuje. Napewno nie zrobił na mnie takiego wrażenia jakie robił na ludziach ponad 50 lat temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones