PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96438}

Wichrowe wzgórza

Wuthering Heights
6,3 656
ocen
6,3 10 1 656
Wichrowe wzgórza
powrót do forum filmu Wichrowe wzgórza

Timothy

użytkownik usunięty

Nie widziałam tej wersji. A chciałabym, choćby z jednego powodu. Wielu twierdzi, że Dalton był najlepszym odwtwórcą roli Heathcliffa. Śmiem uwierzyć w to w ciemno.

Wątpię, aby pokonał w tej kwestii Fiennesa:) Ale pewnie tez muszę dokonać konfrontacji:)

ocenił(a) film na 9
czarownica_kat

Hm...właśnie obejrzałam tę wersję na youtube, tylko, że oczywiście w całości po angielsku, bo nigdzie nie umiałam zdobyć z polskim lektorem bądź napisami. Dobra ekranizacja, ale wypowiem się tylko odnośnie Heathcliffa...IMHO Timothy jest na TYM SAMYM poziomie co Ralph :) Naprawdę, Heathcliff w jego wykonaniu jest wg mnie genialny. Niesamowicie wyglądał i niesamowicie zagrał...on, to połowa sukcesu tego filmu : ) Przepiękne spojrzenie.

czarownica_kat

Można by dyskutować czy pokonał Fiennesa czy nie, kwestia własnych preferencji. Dla mnie był najlepszym Heatcliffem! Może dlatego, że totalnie się tego nie spodziewałam po Daltonie, był..porażający :)

petra4

Jak dla mnie wcale nie pasuje do postaci tej .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones